czwartek, 26 stycznia 2017

Sprawdź czy zawód fryzjera jest dla Ciebie? (cz. VIII)

A teraz cykl postów dla tych, co nie są pewni czy sprawdzą się w zawodzie fryzjera!

Aby nie przegapić postów z serii "Sprawdź czy zawód fryzjera jest dla Ciebie" koniecznie zalajkuj nasz fanpage i bądź zawsze na bieżąco ;)

"SPRAWDŹ CZY ZAWÓD FRYZJERA JEST DLA CIEBIE?"


ANKIETA SPRAWDZAJĄCA CZY ZAWÓD FRYZJERA JEST DLA CIEBIE
A TERAZ POLICZ SWOJE PUNKTY I PRZECZYTAJ WYNIKI ;)


WYNIKI:

16 – 20 punktów


Zawód fryzjera jest dla Ciebie! Odnajdujesz się w klimacie zawodu fryzjera, masz naturalne predyspozycje do tego, aby móc się szkolić w tym zawodzie i pomyśleć nawet nad własnym salonem fryzjerskim w przyszłości. Czeka Cię sporo pracy, ale przyjemnej pracy, biorąc pod uwagę Twoją osobowość i chęć do zdobywania wiedzy. Ten zawód będzie nie tylko Twoim źródłem dochodu, ale i pasją.

11 – 15 punktów


Niby chcesz zostać fryzjerem, ale nie do końca. Być może liczysz na spory zysk w wyniku pracy w charakterze fryzjera, jednak nie do końca masz predyspozycje ku temu. Warto jeszcze raz przeanalizować swoje możliwości i pobudki, jakimi kierujesz się, chcąc pracować jako fryzjer. Ten zawód będzie od Ciebie sporo wymagał, a Ty na ten moment musisz włożyć w niego dużo pracy. Fryzjerstwo można kochać albo nienawidzić. Ty na razie stoisz pomiędzy.

0 – 10 punktów


Fryzjerstwo to chyba nie Twoja bajka. Być może ktoś Cię do tego namawiał, a być może podążasz tą drogą za swoimi znajomymi, bo oni też poszli w tym kierunku i nie chcesz być gorsza/y. Zastanów się dobrze czego Ty chcesz i idź w tym kierunku. Być może jeszcze nie jesteś gotowa/y, aby fryzjerstwo przerodziło się w Twoją pasję. Jeśli jednak zdecydujesz się zostać fryzjerem, pamiętaj – czeka Cię bardzo dużo pracy nad sobą.


I co wyszło Tobie? ;)

Powiązane wpisy:

cz. I  SŁOWO WSTĘPU CZYLI KIM JEST FRYZJER
cz. II WYTYCZNE ZAWODU FRYZJERA
cz. III PLUSY I MINUSY ZAWODU FRYZJERA
cz. IV KLIENT TO TEŻ CZŁOWIEK
cz. V WŁASNY SALON A PRACA U KOGOŚ
cz. VI NARZĘDZIA PRACY FRYZJERA
cz. VII SZKOLENIA I KURSY


Zapraszamy też na nasz FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

2 komentarze: