Zespół BWMSG

Cześć!


Jak miło, że jesteś ;)

Chciałabym Ci przedstawić nasz zespół, z którego jesteśmy niezwykle dumni. Bo musisz zdawać sobie sprawę, że budowanie zespołu to nie jest łatwa sprawa... Zwłaszcza, kiedy sami jesteśmy bardzo zapracowani i właściwie poszukujemy ludzi z pasją. Ale taką prawdziwą pasją do zawodu. A o takich pasjonatów dziś niełatwo, wierz mi!

Jeśli i dla Ciebie fryzjerstwo to pasja, miłość, samorealizacja, to warto do nas zawitać, bo wciąż się rozrastamy ;) Zerknij w tej kwestii TUTAJ.

Tymczasem poznajmy się bliżej ;)Maja - adeptka sztuki fryzjerstwa

Asia i Łukasz - założyciele marki Bo Włos Ma Swój GłosŁukasz to fryzjer stylista z ponad 10-o letnim doświadczeniem w zawodzie. Kreator fryzur i kolorysta, który kocha, to co robi i nie wyobraża sobie innej pracy. Fryzjerstwo to jego pasja i koniec kropka. 

Asia (od 26.02.2015 - 31.03.2019) czyli ja, najmniej ważna osoba w zespole. Jestem głosem pisanym i słyszalnym tego miejsca. Dbam o markę, o Klientów, o zespół. Zazwyczaj stoję sobie gdzieś tam cicho i robię wszystko, co w mojej mocy, by miejsce, które tworzy zespół i nasi Klienci było jeszcze cudowniejszym miejscem niż jest. Choć Wasze opinie mówią same za siebie ;) 


Chcesz poznać salon bliżej?


Salon → TUTAJ  ← ;)
Wywiad z Łukaszem → TUTAJ ← ;)
50 faktów o Asi i Łukaszu  → TUTAJ ← ;)
Wywiad z Mają  → TUTAJ ← ;) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz