sobota, 19 grudnia 2015

Suche szampony do włosów

Czasem żyjąc w biegu może się zdarzyć, że wracając po całym dniu ciężkiej pracy marzymy tylko o gorącej kąpieli lub szybkim prysznicu, więc czym prędzej udajemy się do łazienki a tam...

Niespodzianka!


Nie ma szamponu do włosów! Zdarza się nawet najlepszym...


Innym razem nie mamy nawet czasu umyć włosów porządnie, ponieważ dzień wcześniej nie było na to czasu, a teraz, zaraz trzeba wyjść, ale jak tu się pokazać światu z niezbyt estetycznymi, bo przetłuszczonymi włosami???

Na szczęście rynek już jakiś czas wcześniej zauważył ten pośpiech w naszym życiu i postanowił wymyślić coś dla tych, co potrzebują wyglądać dobrze w 5 minut! Bo tyle maksymalnie czasu nam potrzeba, aby doprowadzić niezbyt czyste włosy do stanu oglądalności przez innych!

SUCHY SZAMPONSuchy szampon czyli nic innego jak szampon w sprayu - szybko, łatwo i wygodnie.
Wystarczy włosy rozczesać, spryskać je szamponem z odpowiedniej odległości, wytrzeć ręcznikiem i uczesać się do wyjścia!

Brzmi nierealnie? 
A jednak! 

Jeśli do tej pory nie miałyście styczności z tego typu szamponami, koniecznie je wypróbujcie. Nie stosuje ich oczywiście zamiast mycia włosów, tylko tak doraźnie.

Jaki jest pierwszy efekt zaraz po spryskaniu ich suchym szamponem?


Włosy są lekko wilgotne, dlatego wycieramy je ręcznikiem. A potem nieco przetłuszczone włosy stają się lekko zmatowione, ale nabierają puszystości i ładnie pachną. W ten sposób dotrwacie do końca dnia, kiedy na spokojnie będziecie mogły je umyć.Warto też mieć taki mały suchy szampon w torebce - bo nigdy nic nie wiadomo, ale "dobrze jest dobrze" wyglądać zawsze ;)

Na pólkach w drogeriach znajdziecie suche szampony różnych firm - więc na pewno każda z Was znajdzie coś dla siebie. W tym wypadku nie ma co przepłacać, bo wszystkie działają tak samo, różnić się mogą wielkością i zapachem.


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

2 komentarze:

  1. A co myślicie o takich suchych szamponach z lekkim barwnikiem, np. ja mam taki od Batiste dla włosów blond, lekko dodaje żółtego koloru;).

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie używaliśmy, ale z tego co przeczytaliśmy, to możemy powiedzieć, że działają dokładnie tak samo, z tym że pozostawiają lekki odcień blondu na włosach zamiast takiej nieco białawej i mocno matowej poświaty jak w przypadku innych suchych szamponów. Zależy kto co lubi - nie jest to duży wydatek, więc można testować ;)

    OdpowiedzUsuń