niedziela, 27 grudnia 2015

Infrazon - czy potrzebujemy go w naszym salonie?

Dziś coś dla Salonów Fryzjerskich i Fryzjerów (dla Klientów również - będą świadomi co znajduje się nad ich głowami :P).

INFRAZON (KLIMAZON)


Co to jest infrazon (klimazon)?


To urządzenie do włosów, którego celem jest przyspieszenie działania zabiegów chemicznych (np. koloryzacja) jak i pielęgnacyjnych (np. botox dla włosów) na włosach. Infrazony mogą być wolno stojące, na kółkach, dzięki czemu możemy je łatwo przesuwać z miejsca na miejsce lub stacjonarne, np. wiszące nad każdym stanowiskiem i opuszczane w dół (wtedy Klient nie musi zmieniać miejsca).

Infrazon w salonie wykorzystujemy najczęściej do akceleracji takich zabiegów jak:

  • trwała ondulacja,
  • trwałe prostowanie włosów,
  • suszenie,
  • dekoloryzacja,
  • koloryzacja,
  • rozjaśnianie,
  • kuracje na skórę głowy i włosy - wspomaga proces leczenia łysienia, wypadania włosów, nadmiernego przetłuszczania się włosów, łupieżu.


Nie dość, że zabiegi wykonywane są szybciej, to działają też głębiej - co w przypadku pielęgnacji ma olbrzymie znaczenie!

Niektóre rodzaje klimazonów/infrazonów wyposażone są także w lampę ozonową, dzięki czemu możemy zaproponować Klientowi kompleksową ozonoterapię włosów czyli profesjonalną pielęgnację włosów na najwyższym poziomie.

Dodatkowym bajerem może być możliwość słuchania muzyki oraz wyświetlacz LCD. Wyświetlacz pozwoli na dopasowanie parametrów zabiegu do Klienta, a muzyka uprzyjemni czas pielęgnacji.

Czas w pracy fryzjera jest równie cenny co czas Klienta. My, mając ręce pełne roboty, możemy sobie pomóc w pracy dzięki takiemu urządzeniu i po prostu w bardzo profesjonalny sposób zrealizujemy usługę w znacznie krótszym czasie, dzięki czemu Klient nie musi siedzieć i biernie czekać aż farba chwyci czy odżywka wchłonie.Modeli na rynku jest cała masa - przed zakupem należy się dobrze zastanowić do czego konkretnie będziemy potrzebować infrazonu i wybrać najbardziej optymalny dla naszego salonu i oferowanych w nim usług.

Za w miarę przyzwoity, podstawowy infrazon zapłacimy ok. 2000 zł wzwyż.Zatem czy potrzebujemy mieć taki sprzęt w salonie?Naszym zdaniem TAK. Jest to inwestycja, która się opłaca i z pewnością się zwróci. Oszczędzamy na czasie usługi, ale nie na jakości jej wykonania - złoty środek dla Fryzjera i Klienta.
Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz