czwartek, 17 grudnia 2015

#135latWellaProfessionals

Wiecie, że Wella ma już 135 lat???

Całkiem sporo...

A skoro to już ponad wiek i wciąż istnieje na rynku, dostosowując się do nieustannych zmian w modzie, a nawet kreując trendy, to chyba coś oznacza... Coś - czyli JAKOŚĆ i ZAUFANIE!

Najpierw zabierzemy Was w podróż do przeszłości, abyście mogli lepiej poznać Wella ;)


Z okazji 135 lat swojego istnienia Wella zorganizowała konkurs na Moodboard pokazujacy 135 lat Wella Professionals widziane naszymi oczami. Tworząc taki moodboard mogliśmy korzystać z ogólnodostępnych zdjęć na Instagramie oraz Pintereście Welli, dodatkowo ubarwiając go naszymi własnymi zdjęciami fryzur i stylizacji ;)

I tak powstał Moodboard Wella oczami Bo Włos Ma Swój Głos:


Nasza wizja jest jedną z nagrodzonych!!! Z czego bardzo się cieszymy :)

Nagroda przyszła do nas w już środę (czyli bardzo szybko!) i nie przedłużając więcej zapraszamy Was do obejrzenia zawartości torby Wella...



A w środku...



Linia kosmetyków Elements (zero parabenów i zero siarczanów) :

  • Profesjonalny szampon odbudowujący, który przywraca odpowiednie nawilżenie suchym i łamliwym włosom. Zapobiega ich uszkodzeniu. Doskonały do włosów farbowanych i zniszczonych. 
  • Profesjonalna odżywka regenerująca przywraca nawilżenie oraz naturalną elastyczność zniszczonym włosom. Idealnie je wygładza. Do włosów farbowanych/suchych/zniszczonych.
  • Profesjonalna maska regenerująca skutecznie przywraca włosom nawilżenie oraz pomaga odbudować zniszczone włosy. Dla włosów farbowanych i zniszczonych.
  • Profesjonalna odżywka do włosów w spray'u bez spłukiwania, która chroni włosy codziennie przed uszkodzeniami i przywraca ich właściwe nawilżenie. Idealna dla każdego rodzaju włosów. 


Linia EIMI Ocean Spritz


  • Spray z wodą morską dla efektu "beach look" - mineralny, słony spray do włosów, który chroni włosy przed przesuszeniem oraz uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni UV.


Grzebień Fryzjerski Y.S. PARK 339



Bransoletka Wella Professionals 135 lat!


My nie możemy się doczekać testowania a Welli życzymy kolejnych cudownych lat, dalszego rozwoju, pięknych i inspirujących nas stylizacji!

A Wy używacie kosmetyków marki Wella? Co o nich sądzicie?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)