piątek, 12 sierpnia 2016

Mity dotyczące włosów - part VII - Regularne podcinanie końcówek a wzrost włosów

MIT NR 7 - Podcinanie końcówek a szybszy wzrost włosów


REGULARNE PODCINANIE WŁOSÓW SPRAWI, ŻE UROSNĄ CI ONE SZYBCIEJ!


Mit, nasi drodzy Czytelnicy, OBALAMY! Żadne podcinanie końcówek Twoich włosów nie sprawi, że nagle zaczną one szybciej wyrastać z głowy. Nie będzie też ich więcej! Więc skąd ten mit i takie przekonanie?


Dokładnie skąd ten mit trudno nam powiedzieć, ale w zasadzie istnieje odkąd pamiętamy. Często dalej możemy go usłyszeć i co ciekawe - nawet niektórzy fryzjerzy mogą Wam powiedzieć, że podcięcie końcówek korzystnie wpłynie na Wasze włosy.

Jednak korzystnie nie oznacza, że będą one bujniejsze czy będzie ich więcej. Jest to takie niedopowiedzenie, bo nie chodzi specjalnie o jakąś korzyść dla samych włosów i ich zdrowia.

Jedyną korzyść jaką zauważycie to pozbycie się przesuszonych, nieestetycznie wyglądających i rozdwojonych końcówek włosów, które po prostu burzą cały wdzięk...

I rzeczywiście zauważycie poprawę w wyglądzie - po prostu usunięcie tych suchych strąków sprawi, że zostaną Wam na głowie tylko te zdrowe, które zdecydowanie łatwiej wchłoną wszelkiego rodzaju składniki aktywne, minerały i witaminy, dzięki czemu szybko odzyskają blask i ładny, zdrowy wygląd! Do tego modne strzyżenie, nadające objętość włosom i słoneczny refleks i voila!
Włosy jak marzenie!


Zatem nie dajcie się zwieźć wrażeniu, że zabieg typu regularne podcinanie końcówek sprawi, że włosy szybciej rosną! One "tylko" lepiej wyglądają, ale nie rosną szybciej :) 

Więcej mitów?Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz