środa, 31 sierpnia 2016

Koniec wakacji???

Chyba te upały i nas nieco rozleniwiły, bo komputer wyjątkowo coś aż zaczął parzyć! Więc albo czas na nowy albo dopadł nas taki leń, że łooooooooooo...

Tak czy owak, mimo że dzwonek w szkole słyszeliśmy już dość dawno, to widząc w kalendarzu datę 31.08 oraz tuż za nią 01.09 to od razu taki mały stresik się włącza... Jak to już koniec laby? Znów trzeba iść do szkoły? Znów klasówki, kartkówki, odpytki i te inne niemiłe cuda?

Spokojnie - szkołą to nie tylko zajęcia! Przecież nie samymi lekcjami człowiek żyje, co nie?
W końcu szkoła to też przerwy, koledzy i koleżanki, a wraz z nimi świetnie spędzany czas ;)

Kto pamięta czasy ze swojej szkoły? Tęsknicie czasem za nią? My czasem tak... A wiecie dlaczego?

To BOOM! 


Powody, dla których jednak warto chodzić do szkoły:


  1. Masz obiad w domu, kiedy wracasz styrana/y ze szkoły! Doceń to, bo potem będziesz tęsknić!!!
  2. Za dobre oceny wpada więcej prezentów od rodziców (albo dostajesz wyższe kieszonkowe!) - potem za dobre oceny możesz dostać max stypendium - tylko nie wiem czy mieszkanie z tego opłacisz...
  3. Masz całkiem sporo czasu dla siebie (chyba, że jesteś typem kujona co to nie odchodzi od książek).
  4. Przerwy to idealny czas na poznanie tego przystojniaka z klasy wyżej ;) Albo tej fajnej laski ;)
  5. Od czasu do czasu się czegoś jednak dowiesz, a jak nie, to na pewno nauczysz się nieźle kombinować, co Ci się później przyda na 100%!
  6. Wagary! Kto nie lubił wagarów - w grupie tak fajnie nie iść na lekcje ;)
  7. Przyjaźnie - to w tym czasie nawiązuje się wiele przyjaźni, choć nie wszystkie dają radę przetrwać dłużej... Cieszmy się, że są właśnie w tym czasie!
  8. Jedyny taki czas, kiedy zapewne koledzy czy koleżanki zapoznają Cię co to są: dragi, fajki, czysta, słoneczka i wiele innych - tyle praktycznej wiedzy nigdzie mieć nie będziesz (no teraz jest też net, wiec zwracamy honor).
  9. Rewia mody! Nie tylko w kościele czy na cmentarzu z okazji 01.11 możemy spotkać tyle barwnych papug i błyszczących srok! Szkoła to idealne miejsce to "pokazanie się".
  10. Wycieczki klasowe! Zielone noce! Podchody! Tak - takie wspólne wypady nie tylko są świetną zabawą, ale paradoksalnie uczą nas jak później współpracować z ludźmi ;)
A Wam czego brakuje z czasów szkolnych?


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz