środa, 23 grudnia 2015

REMINGTON - linia PROtect

Już raz wspominaliśmy na blogu o linii PROtect marki Remington, jednak do tej pory mogliśmy biernie sprawdzić funkcjonowanie samej prostownicy na konferencji Meet Beauty.

Ale dzięki Wam i Waszym głosom możemy przetestować działanie 3 sprzętów podczas pracy i opowiedzieć Wam o tym, czy warto zainwestować i zakupić produkty Remingtona tej serii.

Jeszcze w grudniu odwiedził nas kurier ze sporą paczką, w której znaleźliśmy te oto sprzęty:Dziś skupimy się na designie poszczególnych sprzętów, a w kolejnych postach pokażemy Wam ich możliwości i opiszemy nasze wrażenia z użytkowania poszczególnych urządzeń. A już możemy Wam powiedzieć, że zdecydowanie nasze zdania będą się różnić, bo Łukasz jako fryzjer zwraca uwagę na inne szczegóły niż ja, jako taki standardowy konsument, który chce szybko włosy wysuszyć, wyprostować czy zakręcić ;)

No to zaczynamy!SUSZARKA DO WŁOSÓW PROtect REMINGTON 


LOKÓWKA DO WŁOSÓW PROtect REMINGTON  PROSTOWNICA DO WŁOSÓW PROtect REMINGTON W kwestii designu - jestem całkowicie zakochana! Urządzenia są bardzo nowoczesne, mają przepiękny chłodny kolor miętowo-turkusowy jakby z "efektem syrenki" (lekko się mieni). Do tego lokówka i prostownica mają w pakiecie piękne pikowane etui w tym samym kolorze, dla bezpiecznego przechowywania jak i transportu!Za sam tylko design Linia PROtect ma 10/10 punktów. Łukasz nie podziela mojego entuzjazmu co do wyglądu. Może dlatego, że to facet? A może dlatego, że fryzjer i zwraca uwagę na zupełnie inne kwestie niż design? ;)

Co do funkcjonalności będziemy się wypowiadać podczas ich używania. Pokażemy Wam też efekty pracy urządzeń - w końcu niebawem karnawał ;)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz