czwartek, 17 grudnia 2015

#135latWellaProfessionals

Wiecie, że Wella ma już 135 lat???


Całkiem sporo...

A skoro to już ponad wiek i wciąż istnieje na rynku, dostosowując się do nieustannych zmian w modzie, a nawet kreując trendy, to chyba coś oznacza... Coś - czyli JAKOŚĆ i ZAUFANIE!

Najpierw zabierzemy Was w podróż do przeszłości, abyście mogli lepiej poznać Wella ;)Z okazji 135 lat swojego istnienia Wella zorganizowała konkurs na Moodboard pokazujacy 135 lat Wella Professionals widziane naszymi oczami. Tworząc taki moodboard mogliśmy korzystać z ogólnodostępnych zdjęć na Instagramie oraz Pintereście Welli, dodatkowo ubarwiając go naszymi własnymi zdjęciami fryzur i stylizacji ;)

I tak powstał Moodboard Wella oczami Bo Włos Ma Swój Głos:


Nasza wizja jest jedną z nagrodzonych!!! Z czego bardzo się cieszymy :)

Nagroda przyszła do nas w już środę (czyli bardzo szybko!) i nie przedłużając więcej zapraszamy Was do obejrzenia zawartości torby Wella...A w środku...Linia kosmetyków Elements (zero parabenów i zero siarczanów) :

  • Profesjonalny szampon odbudowujący, który przywraca odpowiednie nawilżenie suchym i łamliwym włosom. Zapobiega ich uszkodzeniu. Doskonały do włosów farbowanych i zniszczonych. 
  • Profesjonalna odżywka regenerująca przywraca nawilżenie oraz naturalną elastyczność zniszczonym włosom. Idealnie je wygładza. Do włosów farbowanych/suchych/zniszczonych.
  • Profesjonalna maska regenerująca skutecznie przywraca włosom nawilżenie oraz pomaga odbudować zniszczone włosy. Dla włosów farbowanych i zniszczonych.
  • Profesjonalna odżywka do włosów w spray'u bez spłukiwania, która chroni włosy codziennie przed uszkodzeniami i przywraca ich właściwe nawilżenie. Idealna dla każdego rodzaju włosów. 


Linia EIMI Ocean Spritz


  • Spray z wodą morską dla efektu "beach look" - mineralny, słony spray do włosów, który chroni włosy przed przesuszeniem oraz uszkodzeniami spowodowanymi działaniem promieni UV.


Grzebień Fryzjerski Y.S. PARK 339Bransoletka Wella Professionals 135 lat!


My nie możemy się doczekać testowania a Welli życzymy kolejnych cudownych lat, dalszego rozwoju, pięknych i inspirujących nas stylizacji!

A Wy używacie kosmetyków marki Wella? Co o nich sądzicie?


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz