środa, 27 stycznia 2016

Koloryzacja włosów - mężczyźni

Już od dłuższego czasu zaciera się granica między tym co typowo kobiece i typowo męskie. 


Można powiedzieć, że Gender Mainstreaming zapanował na dobre! A skoro tak, to mało kogo dziś jeszcze dziwią obecne trendy - są one raczej luźną inspiracją zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Jednym słowem - dla ludzi z wyobraźnią...Do niedawna żaden szanujący się mężczyzna nie poszedłby do "salonu piękności", aby zadbać o swój image.

Dziś obie płcie zdają sobie sprawę z tego, że nasz wygląd zewnętrzny ma duże znaczenie nie tylko na odbiorcach naszego wizerunku, ale także na nasz komfort psychiczny.

I słusznie - dzięki temu na ulicach możemy coraz częściej zauważyć nie tylko pięknie wyglądające kobiety, ale i równie zadbanych i przystojnych mężczyzn.
Dziś będzie słów kilka na temat koloryzacji włosów dla mężczyzn.Jeśli jeszcze masz wątpliwość czy to dostatecznie męskie, to na tym etapie pokażemy Ci, że nawet nie podejrzewasz, że Twój szef czy kolega właśnie z takich dobrodziejstw korzystają, dzięki czemu ich włosy wyglądają naturalnie, czysto i są odświeżone!

A Ty zachodzisz w głowę skąd oni mają takie geny... A nie zawsze jest to dzieło natury!Jak możesz wiedzieć, są dwa rodzaje koloryzacji włosów, o czym pisaliśmy już wcześniej: softy i koloryzacja permanentna. W zależności od oczekiwań i częstotliwości odwiedzania swojego fryzjera, łatwo możemy dopasować koloryzację idealną dla każdego.

Od razu powiem, że większość mężczyzn, w tym może i Ty, ceni sobie czas i jakoś za nic w świecie nie mogą oni zrozumieć jak kobieta może iść do fryzjera i siedzieć tam godzinami!

Istna strata czasu!

Rozumiemy to doskonale, tak samo jak to, że najprawdopodobniej zdarza Ci się być na wizycie u fryzjera 1-2 w miesiącu - a to już nie lada wyzwanie, by wygospodarować tyle czasu (a włosy przecież rosną i  wyglądać trzeba!).

Dlatego w przeważającej ilości zalecamy Panom koloryzację typu soft lub nawet żele i pianki koloryzujące z odpowiednimi pigmentami.
Dlaczego?
  • Oszczędność czasu i pieniędzy!!!


Czy musimy dodawać coś jeszcze, aby Cię przekonać? Zastanawiasz się teraz pewnie nad efektami tego typu koloryzacji, dlatego już tłumaczymy!

Do farbowania typu fast czyli szybko zaliczamy pianki i żele - w zależności od koloru fryzjerowi wystarczy od 5 do 10 minut, aby odświeżyć Twój kolor i przykryć siwiznę do ok. 50%! I to wszystko przed/po umyciu włosów.
Dla nieco odważniejszych Panów proponujemy koloryzację typu soft, gdzie już możemy pobawić się odcieniami i nieco zmienić swój wizerunek ;)

Efekty koloryzacji soft (dla tych bardziej odważnych i mających nieco więcej czasu):

  • bardziej błyszczące włosy,
  • możliwość delikatnego rozjaśnienia koloru (2-3 tony),
  • możliwość nadania chłodniejszego lub ciemniejszego tonu,
  • pielęgnują włosy,
  • kolor utrzymuje się do ok. 20 myć,
  • możliwość pokrycia do 50% siwych włosów.


Możliwości jest sporo, a przy jasno określonym efekcie, wybór sposobu koloryzacji dla fryzjera jest banalnie prosty. Wszystko w tzw. międzyczasie dlatego tak wielu młodszych i starszych mężczyzn nie boi się już eksperymentować se swoim imagem włosów :)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza