czwartek, 5 listopada 2015

NeoNail Professional na Meet Beauty Conference 2015

Jak wiecie, na Meet Beauty Conference mieliśmy okazję brać udział w bardzo ciekawych warsztatach NeoNail Professional!!!

#jesienzneonail


Bardzo się cieszymy, ze mogliśmy w nich uczestniczyć, dlatego że program tych warsztatów był przygotowany od początku do końca bardzo profesjonalnie. W przypadku tych zajęć nie mamy zastrzeżeń. Zdecydowanie bardziej wolimy przygotowanie do tematu niż nieumiejętną improwizację (ale improwizacja nie zawsze jest zła!)


Podczas warsztatów mogliśmy się nauczyć jak w warunkach domowych wykonać profesjonalny manicure hybrydowy, a po warsztatach każdy z nas otrzymał upominek od NeoNail Professional: torbę ze wszystkimi niezbędnymi akcesoriami do samodzielnego wykonania manicure w domu!
Wszystko pięknie zapakowane i poprzewiązywane różowymi wstążkami... A tu mamy nawet dwa lakiery do wykonania manicure z efektem modnej obecnie syrenki na paznokciach!Aby Wam się zbytnio nie opatrzyła moja ręka, tym razem manicure hybrydowy na kosmetykach marki NeoNail Professional został wykonany na paznokciach psiarki Margo Seila. W tym roku pojawi się druga część jej powieści Tajemnica Bransoletki, dlatego jej dłonie muszą szczególnie ładnie wyglądać ;)

A zaczęłyśmy od wykonania manicure biologicznego oraz dokładnym zmatowieniu płytek paznokci. Następnie przetarłam je Cleanerem i chwilę odczekałyśmy przed nałożeniem pierwszej warstwy: BASE HARD (4744-1) i do lampy NeoNail Professional 9W LED Lamp na 90 sek.


Kolejnym etapem była warstwa koloru: Corel Red (2619-1) z zabezpieczeniem wolnego brzegu i do lampy na kolejne 90 sek. Czynność tą powtórzyłyśmy dla uzyskania wyraźnego koloru, choć lakier i tak ma bardzo intensywny kolor! Na sam koniec nałożyłam warstwę TOP HARD (4745-1) i znów pod lampę na ostatnie 90 sekund. 

Zostało tylko przemycie paznokci Cleanerem w celu usunięcia lepkiej warstwy po preparatach i aplikacja diamencików Swarovskiego na dwóch środkowych paznokciach ;) I gotowe :)

Efekty poniżej ;)


I na koniec sentencja:
"Life is too short for bad manicure"Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

2 komentarze:

  1. Oj ciekawią mnie hybrydki od NeoNail ;)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Nas teraz ciekawi jak długo wytrzymają, bo wyglądają pięknie ;) Na pewno napiszemy ile możemy cieszyć nimi oko ;)

      Usuń