piątek, 27 listopada 2015

Hair Strobing - Nowa objętość włosów!

W modzie jak kalejdoskopie! Najpierw sieć pękała w szwach od make-up storbing , teraz przyszedł czas na:

HAIR STORBING!!!Hair Storbing??? Ale co to takiego?


Po głębszym zbadaniu sprawy wiemy, że ma ścisłe powiązanie z make-up storbingiem tylko w wersji włosowej... A zatem mamy do czynienia ze strategicznym rozjaśnianiem włosów!

Nie ma jednego Hair Storbingu - każdy wymaga indywidualnego podejścia co do Klienta. Fryzjer musi zwrócić szczególną uwagę na naturalny kolor włosów, kształt twarzy i odcień skóry. Jaki uzyskujemy efekt?


Na pewno nie uzyskamy włosów w jednolitym kolorze czy przypadkowo nałożonych pasemek. Storbing to personalizacja fryzury do Ciebie za pomocą nowej metody koloryzacji, która ma za zadanie eksponować Twoje naturalne piękno.

Podczas poruszania się Twoje włosy również wykonują ruch, a po koloryzacji metodą storbingu podkreślimy miejsca "nasłonecznione", które wówczas pięknie odzyskują blask. A całość fryzury w końcu nabiera optycznej objętości, o którą wiele Klientek dopytuje!
I wygląda naturalnie!!!


Jak to zrobić?


Jest to koloryzacja, zatem wymaga nałożenia farb o odpowiednich odcieniach. Różni się nieco od standardowych refleksów, ponieważ składa się raczej z trzech etapów, a nie dwóch jak do tej pory przy refleksach.

Hair Storbing wykonuje się poprzez nakładanie na szersze pasma włosów koloru odpowiednio o 2 tony jaśniejszy i o dwa tony ciemniejszy kolor niż nasz naturalny, ponieważ w stobingu chodzi o podkreślenie miejsc na głowie, gdzie naturalnie pada światło.

Po tych dwóch etapach tonowania i rozjaśniania, ponownie rozjaśnia się, by odpowiednio do cech Klienta zbudować i zaakcentować przestrzenność fryzury. Brzmi nieco geometrycznie, ale tak wygląda praca fryzjera ;)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

3 komentarze: