sobota, 17 października 2015

Ombre i Sombre

Szał ciał! A raczej włosów!!! :)


Wolisz mocne przejście w stylu: odrost i jasne końcówki idealnie zatarte, aby nie było widać przejścia?

A wiec ombre to coś dla Ciebie!
Koloryzacja polega na rozświetleniu końców włosów do bardzo jasnych, a odrost zostawiamy na poziomie takim jak naturalne, ale np.w innym odcieniu lub troszkę jaśniejsze. Oczywiście możemy też włosy dekoloryzować i od skóry zrobić bardzo zimny odcień szarości  i platynowe końcówki ;) Teraz wszystko jest możliwe! Kto chętny? Nie ukrywam, że lubię takie eksperymenty, tym bardziej że mamy dziś Olaplex i nie niszcząc włosów mogę je dekoloryzować i koloryzować ponownie :)

Zatem czym jest sombre?


Sombre to delikatne przejście od ciemniejszych odrostów do jaśniejszych refleksów. Koloryzacja ma na celu w bardzo łagodny sposób przejść w  jaśniejsze włosy o 3-4 tony. Efekt niezwykle subtelny, bardzo naturalny, który wygląda na włosy rozjaśnienie od słońca!Dlaczego ombre i sombre cieszy się tak wielkim zainteresowaniem zarówno wśród fryzjerów jak i klientów?


Nie ukrywam, że dobrze wykonana koloryzacja ombre lub sombre to  spokój od farbowania na ok. 2-3 miesiące!

Sombre i ombre są podobne do siebie, a różnica między jedną a drugą koloryzacją jest taka, że w ombre mamy więcej jasnych włosów.

Teraz mamy jesień, więc w salonach będzie królować druga wersja - sombre, która idealnie podkreśli charakter naszych włosów po wakacjach!

Udając się na taki zabieg warto zarezerwować sobie czas - ta koloryzacja wymaga poświęcenia dobrych 4 godzin pracy, ale efekty mówią same za siebie!


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz