piątek, 10 lipca 2015

Eva Graham - założycielka NIOXIN

Eva Graham, wbrew swojemu nazwisku, nie ma nic wspólnego z bułkami grahamkami ;)Eva to świadoma kobieta. Świadoma czego chce. Zna swoje marzenia i dąży do nich. Jednym z jej głównych marzeń było sprawienie, aby ludzie czuli się dobrze sami ze sobą, we własnej skórze. Swoje marzenie zaczęła od samej siebie. A następnie swoją misją życiową stało się niesienie pomocy zarówno kobietom jak i mężczyznom w kwestii dbania i pielęgnowania włosów.

Eva jako mała dziewczynka dorastała w północno-zachodniej Karolinie, gdzie otaczająca ją przyroda, wiatr, zwierzęta były jej towarzyszami zabaw. Sama wytwarzała pierwsze perfumy z płatków róż, różne eliksiry z ziół i korzeni, a także idąc w ślady swojej mamy uczyła się możliwości uzdrawiających otaczającej ją natury.

Ojciec Evy był jej własną inspiracją: przystojny i dobrze zbudowany - podziwiała go. Zawsze starał się motywować ją do pracy i realizacji jej marzeń. Lubiła obserwować go zwłaszcza podczas golenia i czesania włosów. Mawiał wtedy do swojej małej dziewczynki "Gdyby tylko ktoś wynalazł sposób na to, aby włosy nie wypadały..." Ziarno zostało zasiane...

Będąc w ciąży Eva straciła prawie połowę swoich włosów. I nie widząc żadnych możliwości ich "odzyskania", podjęła decyzję!

Zapoczątkowała nową erę - Erę Zdrowej Skóry Głowy.


Najpierw sama zaczęła zgłębiać wiedzę na temat włosów i skóry. Czytała wszystko, co wpadło w jej ręce na te tematy.Odwiedzała dermatologów, uczestniczyła w konferencjach medycznych, słuchała wykładów w samochodzie, aż doszła do wniosku, że skóra głowy jest przedłużeniem skóry twarzy! Zatem potrzebuje delikatnych preparatów, pozwalających jej na swobodne oddychanie i funkcjonowanie. 

To było takie proste i jednocześnie odważne stwierdzenie! 


Mając zaledwie 500 dolarów i wielkie marzenie do spełnienia, zakasała rękawy i wzięła się do pracy. Zaczęła od pracy nad ziołami i innymi roślinami w domu przy swoim biurku. Przez internet sukcesywnie budowała swoją sieć biologów, chemików, farmaceutów i fryzjerów, jednocześnie badając rynek konsumentów pod kątem potrzeb skóry ich głowy.I tak w 1987 roku Eva założyła Centrum badawcze NIOXIN.

A o linii kosmetyków pielęgnacyjno-leczniczych do włosów w kolejnym poście ;)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz