czwartek, 6 grudnia 2018

Maja - poznajmy się bliżej ;)

Hej ;)

Jak nas śledzicie regularnie, zauważyliście pewną zmianę od listopada, a może nawet od końcowi października, bo... dzieje się najzwyczajniej na świecie w naszym życiu więcej niż jesteśmy w stanie samodzielnie, bez niczyjej pomocy udźwignąć. Nie to, że się nie cieszymy, bo się cieszymy, ale niestety część naszych zmian wymusiła na nas zwolnienie tempa w innych sferach, m.in. w sferze blogowania.


Ostatnio częściej widujemy się na facebooku czy instagramie, całe szczęście tam jesteśmy w stanie wpadać w miarę regularnie.

Ale dziś nie o nas, a o naszym rosnącym w siłę zespole chcielibyśmy Ci powiedzieć. I tak oto w salonie można spotkać świeżo upieczoną fryzjerkę-stylistkę,która w dalszym ciągu zdobywa wiedzę i umiejętności pod naszymi skrzydłami z zadowalającymi nas i Was efektami. Co widać po filmach i zdjęciach na pozostałych socjalach - jak nie widzieliście, to zapraszamy koniecznie na nasz Facebook, Instagram oraz YouTube ;)

Dobra - do rzeczy!

Zapraszamy Was na krótki wywiad z Mają. A jak macie jeszcze jakieś pytania do Mai, zadawajcie je w komentarzach ;)1. Dlaczego wybrałam fryzjerstwo?

Nie zastanawiałam się długo nad wyborem własnej drogi zawodowej.  Zawsze lubiłam tworzyć, układać fryzury, ciąć włosy – co prawda na początku były to włosy moich lalek, ale zamiłowanie do fryzjerstwa rodziło się we mnie od najmłodszych lat.

2. Dla mnie mentor to osoba która nie tylko nauczyła mnie fachu ale osoba będąca dla mnie wzorem do naśladowania.

3. Pochodzę z Trzcianki - miasta słynącego z pięknych jezior, malowniczych krajobrazów i serdecznych ludzi.4. Jestem gadatliwa, ciekawska, towarzyska :) Zawsze obiektywna i podejmująca racjonalne działania, nie zakłócone emocjami.

5. Uwielbiam poszerzać swoje horyzonty, zdobywać nowe umiejętności, które są dla mnie motorem do stawiania sobie kolejnych celów.

6. Moja ulubiona pora roku to zima. Uwielbiam ją i wszystko co jest z nią związane, nie tylko jako porę roku, choć jest mi bliższa niż pozostałe ze względu na niską temperaturę, ale na okres i otaczającą ja aurę świąt, dzięki której jest to m.in czas spędzenia z bliskimi.

7. Ulubiony kolor to czarny, ponieważ dodaje mi energii, pewności siebie :)

8.  Ulubiona marka kosmetyków do pielęgnacji włosów to DAVINES , ponieważ cenię sobie naturalne produkty .

9.  Fryzjerstwo to sztuka, wyobraźnia i pasja :)
10. Jeśli nie byłbym Fryzjerem, to zostałabym psychologiem, ponieważ interesują mnie interakcje międzyludzkie, jak i praca nad ich problemami.

11. Lubię jeść kuchnię polską i jestem fanką pierogów ruskich ;)

12. Blondynki, brunetki czy rude?

Wg mnie blondy, brązy, rudości, wszystkie te kolory są piękne, to one nadają ludziom charakter i poprawiają aparycje, sprawiają często ze nieśmiałe osoby stają sie pewniejsze siebie dzięki dobrze dobranej koloryzacji,dlatego nie mam typu ponieważ jest to sprawa indywidualna i każdemu pasuje co innego.

13. Moda to naśladowanie innych, dlatego ja cenię sobie indywidualność i podkreślanie własnego charakteru, który jest niepowtarzalny.

14. Nożyczki czy brzytwa?

Zdecydowanie lepiej pracuje mi się nożyczkami, trzymając je w dłoni czuję się bardzo pewna siebie co przelewa się na moja kreatywność, przez to mogę stworzyć na głowie klientów niesamowite dzieła.
15. Proste czy kręcone?

Trudno jednoznacznie stwierdzić :) zarówno loki jak i włosy proste odpowiednio wystylizowane oraz dobrane do typu urody, czy okazji mogą dać spektakularny efekt .

16. Kim jest Klient dla mnie?

Klient jest najważniejszą osobą w mojej pracy. Daję z siebie wszystko by odpowiedzieć na jego potrzeby i oczekiwania. Proponuję mu najlepsze rozwiązania jednocześnie szanując jego zdanie.

17. Mój cel w życiu to żyć pełnią życia, żyć każdą chwilą, żyć całą sobą, żyć z przyjaciółmi i rodziną, żyć będąc kochaną.

18. Muzyka - sposób na relaks :) Jeśli chodzi o muzykę to nie mam wyodrębnionego gatunku, który lubię, słucham wszystko co wpadnie mi w ucho ale zdecydowanie lepiej bawię się przy utworach żywych i energicznych, poprawiają one moje samopoczucie :)

19. Mój styl to...

Zawsze stawiam na minimalizm, ubieram się schludnie i adekwatnie do danej sytuacji, moje stylizacje są proste , przemyślane i nieskomplikowane, lubię gdy kolory są stonowane i pasują do siebie, gustuje w kolorach chłodnych. Zawsze powtarzam ze dla mnie mniej znaczy więcej :)

20. Życie to dar. Dlatego jestem wdzięczna za to co mam.
21. Samochód - najpierw muszę zrobić prawo jazdy.

22. Sport - taniec i rower.

23. Kobieta - najdelikatniejszy twardziel świata ...

24. Mężczyzna - poza swoimi wadami ... jest idealny :)

25. Introwertyk czy ekstrawertyk?

Ekstrawertyk

26. Marzenia: wakacje we Włoszech.
A jak chcecie poznać Maję osobiście, nic nie stoi na przeszkodzie, byście odwiedzili salon Bo Włos Ma Swój Głos w Poznaniu przy ul. Kościelnej 44 ;)

Zatem do zobaczenia ;)

Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz