poniedziałek, 11 kwietnia 2016

CALM czyli sposoby fryzjera na spokój

Nie ważne na jakim etapie swojego życia jesteś - każdemu z nas zdarzają się sytuacje stresowe.

Jak sobie z nimi radzić?


Dziś przedstawimy sposoby Fryzjera na relax ;)

1. Kawa - najlepiej świeżo zmielona w ulubionym kubku, czarna jak smoła i gorąca :) Już sam jej aromat potrafi odprężyć...


2. Calm od fashionable.com.pl - w konkursie organizowanym przez Anię i Kubę otrzymaliśmy niesamowitą książkę Calm, której kolor samej okładki już uspokaja... A co znajdziemy w środku? całą masę możliwości na odzyskanie spokoju ducha ;) Sprawdźcie sami!


3. Spacer - najlepiej do parku i z ukochaną osobą lub kimś bliskim... Szum drzew, zieleń wokół, może nawet wiosenne słońce i zapach przyrody...


4. Sport - jest boski i na stres i na złości! Wybiegaj się, wytańcz, wyskacz, wyCHODAKOWSKuj, co chcesz! Ważne, by sprawiało Ci to radość i by zła, stresująca aura odpłynęła... ;)5. Zabawa z dzieckiem - uśmiech maleństwa i już jest lepiej na sercu! Nie ma nic piękniejszego niż radość tego maleństwa, a jej radość szybko udzieli się nam, dorosłym!


6. Dobry film (najlepiej komedia) - wolny wieczór, chłodno za oknem? Spokój możemy odzyskać w domu przy dobrej komedii! W końcu śmiech to zdrowie, a dodatkowo rozładuje napięcie ;)


7. Przytulanie - nie od dziś wiadomo, że aby żyć dłużej i szczęśliwie potrzeba kilku przytuleń dziennie. A skoro to takie proste, to nie wahajmy się z nich skorzystać!


8. Deser - Łukasz to łasuch i nic dziwnego, że w chwilach nader stresujących może mu pomóc małe co nieco ;) Jak Kubuś Puchatek! Zatem jakieś małe lody, szarlotka albo batonik i nic złego się od razu nie stanie... A moc endorfin przypłynie prawie że natychmiast!


9. Podróż - doskonały reset. Kiedy ma się już wszystkiego dość, najlepiej wsiąść do pociągu byle jakiego, nie dbać o bagaż, nie dbać o bilet, ściskając w ręku kamień zielony, patrzeć jak wszystko zostaje w tyle... Chciałoby się zaśpiewać ;) I coś w tym jest! Nieplanowany wypad w wyniku chwili może znacząco poprawić nam nastrój! I nie musi to być od razu jakaś zagraniczna wycieczka na kilka dni, może być zwykły wypad za miasto na parę godzin!


10. Sprzątanie - to takie 2w1. Porządkujesz i się odprężasz. Również pomaga, jeśli nie umiesz usiedzieć w miejscu ;)

A jakie są Wasze sposoby na odzyskanie spokoju i relaks??


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz