środa, 6 września 2017

And You, what would you do for LOVE?

To hasło przewodnie viralowej kampanii charytatywnej Domu Mody Dior.

Zobaczcie sami:„Co jesteś w stanie zrobić dla miłości”? 

Miłość - uczucie, które łączy wszystkich ludzi na całym świecie. Każdy miał okazję je czuć, czuje i będzie odczuwać.

Miłość jest bezczasowa, bezterminowa, beztrendowa... Ona była, jest i będzie. Dotyczy każdego z nas. W kampanii bierze udział wiele gwiazd, które dzielą się z nami odpowiedzią na pytanie i zachęcają do tego, by każdy z nas na nie odpowiedział i podzielił się częścią swojego świata z resztą!

Nie jest to projekt bezcelowy.


Tutaj RAZEM możemy dużo zdziałać! Wystarczy tak niewiele, by zrobić tak wiele! I każdy z nas to może. Wystarczy tylko odpowiedzieć na to pytanie w dowolnej formie i zamieścić odpowiedź na swoim profilu na twitterze bądź instagramie, dodajac odpowiedni hashtag: #DIORLOVECHAIN

źródło: facebook/dior

Celem organizatorów 

kampanii jest zatrzymanie nas, ludzi na moment i zastanowienie się na tym, co jesteśmy w stanie dla miłości uczynić. Jak ważna jest w naszym życiu. W efekcie tworzymy łańcuch pełen miłości na całym świecie. Nie bez większego powodu!

Głównym celem 

całej akcji jest pomoc krajom rozwijającym się w dziedzinach edukacji czy medycyny. Każdorazowa publikacja-odpowiedź to 1 dolar od Dior na rzecz funduszu charytatywnego "We Organization". W tym roku niesiemy pomoc mieszkańcom Kenii.

My również przyłączamy się do tej kampanii i serdecznie zachęcamy Was do tego! Zróbmy RAZEM długaśny, międzynarodowy, nie znający żadnych granic łańcuszek pełen miłości dla potrzebujących jej miejsc na Ziemi 💗💗💗


A że dziś są moje urodziny, nie daj się prosić i odpowiedz na pytanie: 


"Co jesteś w stanie zrobić dla miłości?"P.S.
Inne nasze posty z Dior w roli głównej:


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

1 komentarz: