piątek, 29 kwietnia 2016

Montibello 4 real MEN

Jeśli myślicie, że pielęgnacja i stylizacja włosów to tylko babska sprawa to jesteście w błędzie!I wcale nie jesteśmy zniewieściali dbając o siebie. Czasy mężczyzny, który nie mył się tygodniami minęły już dawno i myślę, że żadnej z Was ich nie brakuje…


Zdecydowanie lepiej chyba porozmawiać z fajnie wyglądającym, pachnącym i ogólnie zadbanym facetem niż z gościem, który nie wie kto to fryzjer, co to mydło czy dezodorant. A jeszcze jak ma fajnie dobraną fryzurę i modnie wystylizowaną to już w ogóle wow!I teraz Panowie – stylizacja to nic strasznego ani tym bardziej trudnego, o czym mogliście się przekonać w TYM poście ;) Każdy z nas to potrafi, wystarczy tylko trochę potrenować ;)

Ja dziś pokażę Wam szybką stylizację z Montibello (linia High Definition Style) przy użyciu mega mocnego żelu do włosów oraz spray’u nabłyszczającego.

Patrzcie i uczcie się Panowie ;)

Oba produkty nie tylko stylizują, ale i pielęgnują nasze włosy dzięki zawartych w nich: pantenolu, witaminie D3, filtrze UVA i UVB oraz żywic tworzących ochronną warstwę na włosach przeciw czynnikom zewnętrznym (w przypadku żelu) i nawilżających emolietnów (w przypadku spray’u).Linia zapachowa jest tu bardziej słodka niż w przypadku kosmetyków z Goldwella, jednak zapach to kwestia bardzo indywidualna.

Stosując żel możemy bawić się włosami i tworzyć naprawdę wyszukane stylizacje z bardzo uniesionymi włosami.
Żel jest na tyle mocny, że wytrzyma nasze fanaberie na głowie dość długo bez konieczności stosowania dodatkowych utrwalaczy. Jednak spryskanie wystylizowanej głowy sprayem nada fajny połysk, który bajecznie mieni się w świetle dziennym, ale i w świetle lamp klubowych.
Włosy wyglądają bardzo zdrowo, jakbyś prosto salon pielęgnacji odwiedził.

A teraz czas na efekty czyli sesja ;) Aaa jeśli nie wiecie, gdzie można dostać profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów Waszych i Waszych kobiet - oto link do sklepu: HandsomeMen ;)Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

4 komentarze: