sobota, 24 października 2015

Halloween - Stylizacje

31 października obchodzi się Halloween i jest okazja, aby się uczesać trochę inaczej niż na co dzień ;)


I tak myślę jak się do tego przygotować...  Pierwsze co mi przyszło na myśl - to jak się można przebrać?

I mam koncepcję np. na duchy, demony, zombie, wampiry, czarownice i trupie czaszki...  Z czaszka odpada, bo włosów nie ma ;)


Duch


Makijaż raczej blady z sinymi ustami, a włosy puszone, karbowane, nawet i koloryzowane! A kreacja najlepiej w stylu rokoko, w dodatku bardzo zniszczona ;)


Demon 


Na głowie rogi!!! A jak ma ktoś ochotę poszaleć bardziej, to zachęcam do eksperymentowania z czerwienią zarówno na twarzy jak i we włosach! Tutaj dużą rolę gra makijaż i charakteryzacja! Soczewki zmieniające kolor oczu jak najbardziej wskazane ;)


Zombie


Podobnie do duchów czyli zimno-siny makijaż, włosy natapirowane i matowe, a ciuch koniecznie musi być podarty, wytarty i przetarty - taki prosto z cmentarza! I dużo, dużo krwi i ran!  

Wampir 


Elegancki, pełen zaufania... Mocno podkreślone usta na krwisto-czerwony, włosy mogą być spięte w koczek, banana lub pięknie wygładzone. Lekkie fale jak najbardziej wskazane ;)   

Czarownica 


Ciemny lub zielonkawy makijaż, szpiczasty nos, włosy mocno pokręcone i napuszone, a na głowę koniecznie kapelusz z bardzo szerokim rondem!

A Wy za kogo się przebierzecie w tym roku???


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz