czwartek, 21 maja 2015

Bycie zarośniętym a posiadanie zarostu...

Z zarostem czy bez? Jeśli już zdecydujecie się na zarost - nie zapominajcie o niego dbać, żeby później nie było takich sytuacji, jakie możemy zobaczyć w poniższym filmie Abstrachuje:


Zarost - chcemy czy nie, natura stworzyła nas, abyśmy co dzień zmagali się z istnieniem zarostu - albo jest w fazie odrastania albo w fazie niekontrolowanego nadmiernego bujnego rośnięcia... Ok - bywa i tak, że niektórzy z nas mają mniej bujne "fryzury" na brodzie albo są jej prawie pozbawieni - kwestia hormonów Panowie.


Jeśli już zdecydujemy się na posiadanie zarostu, nie zapomnijmy o nadaniu im właściwego dla nas i naszego charakteru kształtu oraz o jego pielęgnacji!


TWOJA DECYZJA - TWÓJ ZAROST


Przyjmijmy, że już go masz - cierpliwie czekałeś i mimo swędzenia i drapania odczekałeś prawie miesiąc czasu, aby móc się poszczycić owłosioną twarzą! I co teraz?

TERAZ CZAS NA UJARZMIENIE WŁOSIA!


Od razu możesz sobie zarezerwować miejsce u Fryzjera, który pomoże Ci w doborze kształtu brody do Twojej twarzy i osobowości. Razem dojdziecie do porozumienia, po czym Ty usiądziesz sobie wygodnie, a Twój Fryzjer wyczaruje Ci Twój wymarzony zarost!


JAK DBAĆ O ZAROST?


Dobra - masz już swój wymarzony kształt zarostu, jakieś +50 do zajebistości ;) I co dalej? Nie licz na to, że już nic nie musisz robić. Teraz Twój zarost liczy na polubowną współpracę.

A polubowna współpraca to:

 1. Będziesz odżywiać zarost swój od wewnątrz i na zewnątrz tak jak dbasz o swój żołądek.
  •  Jedz białko pod każdą postacią, by Twój zarost mógł odżywić się od wewnątrz i stosuj dobre odżywki do włosów, by byłe lśniące, mocne i miękkie w dotyku.
 2. Będziesz zapewniał swemu zarostowi odpowiednia dawkę relaksu.
  •  Dbaj o sen, nie skracaj sobie go, jeśli nie musisz. Wysypianie się to synonim bujnego zarostu.
 3. Będziesz unikał sytuacji, miejsc i ludzi mogących działać stresogennie na Twój zarost.
  •  Nie stresuj się! Stres to wypadanie włosów i ich siwienie!
 4. Będziesz codziennie ją mył i szczotkował.
  •  To Twoja twarz, więc dbaj o nią należycie. Myj, tonizuj, nakładaj olejki.
 5. Zaopatrzysz się w trymer i będziesz ją regularnie przycinał.
  •  Regularne podcięcia wzmocnią Twoje włosy i sprawią, że nie będą się rozdwajać!
 6. Jeśli pkt. 5 sprawia Ci trudność - będziesz regularnie odwiedzał fryzjera swego, by On mógł sprawować pieczę nad Twoim zarostem.
  • Regularne podcięcia wzmocnią Twoje włosy i sprawią, że nie będą się rozdwajać, a oprócz podcięcia Fryzjer skutecznie Twój zarost jeszcze wzmocni odpowiednio dobranymi zabiegami ;)


Teraz możesz cieszyć się swoim nowym lookiem ;)Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz