Salon FryzjerskiSALON FRYZJERSKI Bo Włos Ma Swój Głos

ul. Kościelna 44 (blok, wejście po schodach w doł)
Znajdujemy się w przejściu między FOOD PATROL a sklepem ROWEROWYM
Poznań, Jeżyce

JAK DOJECHAĆ? 
Komunikacja miejska: autobus 64 (bezpośrednio)


O NAS

Marka Bo Włos Ma Swój Głos istnieje na rynku od 26 lutego 2015r. Początkowo było to tylko miejsce w sieci, założone przez Asię i Łukasza, prowadzone w postaci bloga z myślą o Klientach jak i Fryzjerach. Przez okrągły rok skupialiśmy się na wiedzy stricte włosowej, by przekazać jej jak najwięcej wszystkim zainteresowanym. Obecnie jest to miejsce nieco lifestylowe, jednak nigdy nie zatraciło ono swojego rdzenia jakim jest FRYZJERSTWO.Łukasz Sabela (LukaS) - fryzjer stylista z wieloletnim doświadczeniem na rynku (od 2009r.). Jako fryzjer miał przyjemność pracować w kilku salonach na terenie województwa łódzkiego, a od 2016r., po przeprowadzce do Poznania, rozpoczął pracę właśnie tu - w stolicy Wielkopolski.

Specjalizuje się w koloryzacjach. Nie boi się wyzwań, kreatywne cięcia i niebanalne stylizacje to jego żywioł. Jednak najbardziej kocha styl lat 20-tych ubiegłego wieku.

Wierzy, że raz zdobyta wiedza jest nic nie warta, dlatego nieustannie się szkoli. 

Wolne chwile spędza na... sesjach fotograficznych, gdzie dba o włosy modelek i aktywnie uczestniczy w projektach metamorfoz. Paradoksalnie więc nieustannie pracuje. Kocha też jazdę na rowerze i dlatego tą formę komunikacji wybiera najczęściej. Jednak jeśli zdarzy mu się chwila tylko dla niego, to wtedy poświęca się swojej rodzinie: partnerce Asi oraz córeczce Laurce.

Gdyby nie był fryzjerem, pewnie związałby swoje życie z motoryzacją - tak bardzo kocha szybkie i ekskluzywne samochody.

Dostawaliśmy wiele pytań o to, gdzie mieści się salon Bo Włos Ma Swój Głos, aż w 2017r. narodził się pomysł otwarcia własnego salonu. 

Na swoim koncie mamy setki metamorfoz oraz tysiące uśmiechniętych twarzy zadowolonych i powracających Klientów, za co dziękujemy!

Bo bez Was, nie byłoby i nas!Aby nie pozostawać gołosłownymi, pozostawiamy nieustannie aktualizujące się portfolio ;)
Po kliknięciu w zdjęcie, zostaniecie przesłani do poszczególnych prac.

                FILOZOFIA I NASZE WARTOŚCINaszą nadrzędną filozofią, którą kierujemy się w salonie, to NATURA. Świat, przyroda, wszystko, co nas otacza jest dla nas niezwykle ważne. Nie ma nic bardziej friendly dla człowieka niż przyroda. My jesteśmy naturą i tylko natura idealnie do nas pasuje.

Natura jednocześnie nas inspiruje. Nie dajcie się zwieść, że jest nudna, tylko szaro-brązowo-zielona! Planeta ziemia to istna kopalnia kolorów i odcieni, jakich nie znajdziecie w waszych wyszukiwarkach internetowych!
Uwielbiamy wszystko, co jest tworzone rękami ludzkimi, dlatego koncepcja DIY nie jest nam obca i sporo takich elementów możecie znaleźć właśnie w naszym salonie. Mamy nadzieję, że zainspirują i Ciebie do stworzenia czegoś pięknego w Twoim domu.Kochamy też LUDZI. Często my ludzie sami siebie niedoceniany, przez co jakość naszego życia znacząco się obniża. My chcemy, aby każdy, kto nas odwiedził, wiedział, że jest wyjątkowy! Aby każdy nasz gość pamiętał o tym, wychodząc od nas, a jak będzie wracał, to już tylko z uśmiechem, bo wie, że jego wyjątkowość jest w nim samym, a nie w jego otoczeniu.
WSPÓŁPRACABiorąc pod uwagę wartości, jakimi kierujemy się w pracy jak i w życiu, szukaliśmy marki do współpracy, która będzie wyznawała podobne lub takie same wartości co my.

I znaleźliśmy! Dlatego niezmiernie miło nam przedstawić markę Davines.
Oprócz niej, znajdziecie u nas również produkty marki Wella.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

:)