poniedziałek, 8 maja 2017

Bo wszystko zaczyna się od marzeń!

It's all about DREAMS!


O własnym Salonie Fryzjerskim, z własnymi zasadami, którymi kierujemy się w życiu, marzyliśmy od dawna. Jesteśmy nieco utopijni - to fakt. Wierzymy, że świat nie tylko może być piękny, ale w istocie jest. Tylko większość z nas dała się wciągnąć w wir ograniczających nas myśli...

Te myśli i przekonania, schematy, utarte normy - to coś, w czym się wychowaliśmy. Nikt nas o zdanie nie pytał - po prostu przekazano nam to, co naszym opiekunom na różnych etapach naszego życia, przekazali ich opiekunowie.

Takie zamknięcie w więzieniu wewnętrznych (bo niektóre traktujemy już jak własne) lub narzuconych przekonań nie prowadzi do szczęśliwego życia.

A musimy pamiętać, bo raczej każdy zdaje sobie z tego faktu sprawę, że nasze życie trwać wiecznie nie będzie. Ale mamy wybór - czy chcemy, aby to życie miało jakiś sens dla nas, dawało nam, a tym samym i innym radość, czy preferujemy życie w smutku, odizolowaniu, samotności - generalnie wolimy egzystować a nie żyć.

Jako że wierzymy, że utopia jest jednak możliwa oraz mamy plany, idee, wartości i marzenia - postanowiliśmy rozstać się z ograniczeniami, jakie były nam narzucone. Z obawami innych, nie naszymi. Bo jeśli my wierzymy, że coś jest możliwe, to znaczy, że tak własnie jest! A jeśli inni wierzą, że coś nie jest możliwe, to... też tak właśnie jest!

My wierzymy, że się da!

Naszym marzeniem był Salon Fryzjerski, w którym odwiedzający nas: 

  • będą czuli się swobodnie, jak w domu - dlatego postawiliśmy nacisk na ciepłe pomieszczenia, z prostymi meblami z palet i skrzynek, dodatkami, tablicami. 
  • otrzymają dokładnie to, co chcieli - dlatego każda nowo odwiedzająca nas osoba jest zapraszana na pyszną kawę, podczas której będziemy mogli się lepiej poznać - to podstawa, aby dobrze zrozumieć Twoje oczekiwania, obawy, wizje, marzenia - tylko wtedy jesteśmy w stanie spełnić Twoje oczekiwania na najwyższym poziomie. 
  • będą mogli wpaść tak po prostu czy to na kawę czy na dobrą książkę - budujemy własną mini bibliotekę! Uwielbiamy książki i chcemy, aby właśnie u nas można było nie tylko zmienić czy poprawić wygląd, ale także móc się po prostu zrelaksować przy dobrej książce. Jeśli chcesz nas wspomóc w tym marzeniu - pozostaw u nas nawet 1 książkę ;) 
  • będą pod profesjonalną opieką Stylistów - przykładamy ogromną wagę do wiedzy i umiejętności! W naszych oczach usługa fryzjerska to kompleksowa relaksacyjno-upiększająca oprawa, której należy się najwyższy poziom uwagi! Dlatego też nie osiadamy na laurach, tylko nieustannie się szkolimy, by móc wykonywać cały szereg usług w jak najlepszy sposób! 
  • będą mogli być obsługiwani w zgodzie z naturą - mamy fioła na punkcie środowiska! Wierzymy, że każde, nawet z pozoru najmniejsze i nic nie znaczące działanie jednostki na rzecz ochrony środowiska, może zdziałać cuda! A jak jeszcze będziemy się tym wzajemnie zarażać - to już w ogóle nie ma dla nas rzeczy niemożliwych! Dlatego u nas znajdziesz tylko kosmetyki tworzone w zgodzie z naturą - człowiek sam w sobie to nic innego jak natura i naturalne są dla niego tylko inne naturalne produkty! 
  • będą mogli zostawiać swoje włosy, by pomóc innym, chorym na raka - współpracujemy z fundacją Rak'n'Roll - fundacją, która gromadzi włosy i przekazuje je do perukarni Rokoko, a ta wykonuje za darmo przepiękne peruki dla kobiet walczących z rakiem!
  • nauczą się jak "rozmawiać z własnymi włosami" - bo każdy włos jest inny. Ile ludzi, tylko włosów i tyle potrzeb. Uważasz, że masz trudne włosy? Może i tak, a może po prostu do tej pory stosowałaś/łeś kosmetyki nie odpowiednie dla Twoich włosów, przez co wyglądają nie tak, jak tego oczekujesz... 
  • wyjdą od nas wyglądając naturalnie pięknie - natura sama w sobie jest piękna! Dlatego wszelkie nasze zabiegi, a w szczególności koloryzacje, są tworzone w taki sposób, by nikt nawet nie pomyślał, że kiedykolwiek były one "malowane". Davines, marka z którą współpracujemy, ma w swojej palecie wariancje kolorystyczne, odpowiadające naturalnie występującym tonom i barwom, dzięki czemu otrzymujemy bardzo naturalny wygląd. Dodatkowo jeszcze pielęgnują włosy, podkreślając ich naturalne piękno. 
  • będą mogli czuć motywację do zmian w swoim życiu oraz czuli się dobrze w swoim ciele - tablice motywacyjne, teksty motywacyjne, ciepłe zdania - to wszystko można znaleźć u nas w różnych miejscach!
Strasznie się cieszymy, kiedy odwiedzając nas i rozmawiając z Wami słyszymy, że nasze cele i marzenia zostały osiągnięte!

To Wy pokazujecie nam, że to co sobie wymyśliliśmy i chcieliśmy, aby wyglądało tak a nie inaczej, jest odbierane przez Was dokładnie tak jak tego sobie życzyliśmy!

To wszystko daje nam kopa motywacyjnego, by robić więcej i lepiej, a kilka pomysłów już mamy! Tylko musimy się wziąć do roboty i zacząć je wszystkie po kolei realizować!

Trzymajcie kciuki i koniecznie dzielcie się z nami Waszymi przemyśleniami, opiniami, pomysłami - to jest dla nas bardzo ważne!


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

2 komentarze: