środa, 6 maja 2015

Włosy na klacie - hit czy kit?

Zarost na klacie powoduje, że jesteśmy bardziej męscy i pociągający kobiety, czy może wręcz odwrotnie - odrzuca Was?Niektórzy z nas są owłosieni niczym małpy, inni mają taką namiastkę zarostu tu i ówdzie, że można by rzec, że są pozbawieni zarostu zupełnie. Czy o takich "nagich" klatach kobiety sądzą, że jesteśmy zniewieściali jako faceci?


Na podstawie wywiadów z moimi klientkami mam następujące spostrzeżenie dla nas:

 1. Zupełnie naga klata - raczej nie. Panie uważają, że w 100% naga klatka piersiowa powoduje, że wyglądamy jak chłopcy, a nie mężczyźni.
 2. Owłosiony niczym małpa - tu też raczej nie. Nadmierne owłosienie, wyglądające niczym sweter jest ich zdaniem dość nieestetyczne. Poza tym musimy się częściej myć i częściej przesiadywać w łazience, by taki busz utrzymać w czystości...
 3. Owłosienie z umiarem - zdecydowanie TAK! Większość kobiet lubi, gdy mamy delikatny zarost na klacie. Dodaje nam męskości, charakteru, sexownego looku.A Ty jakie masz zdanie?


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

2 komentarze:

 1. Mnie jako tako nie odrzuca, nie mam zdania, ale dla mojego faceta to jeden z wielu symboli męskości, więc chyba nigdy ich nie zgoli :D
  Pozdrawiam serdecznie, Mój blog/ KLIK :))

  OdpowiedzUsuń
 2. ja mam neutralne zdanie, czy sa czy ich nie ma bo po prostu nie rosną mi to nie przeszkadza ale gdy ktoś goli - out. całkowiicie na nie :)
  PorcelainDesire

  OdpowiedzUsuń