piątek, 27 marca 2015

Color Touch by Wella

WELLA jest jednym z największych na skalę światową fryzjersko - kosmetycznym przedsiębiorstwem. Ze sporym doświadczeniem na rynku, bo została założona w 1880 roku przez Franza Ströhera. #Wella jest niemiecką firmą, której główna siedziba mieści się w Genewie. Marka Wella specjalizuje się w kosmetykach do pielęgnacji włosów, ich stylizacji oraz koloryzacji.

Color Touch marki Wella jest profesjonalnym kremem tonującym. Zestaw do koloryzacji metodą Color Touch zawiera tubkę kremu koloryzującego, który nie zawiera amoniaku oraz emulsję utleniającą (stężenie: 1,9%, 4%). Koloryzacja kremem Color Touch polega na tonowaniu włosów o 1-1.5 tonu oraz na wychładzaniu bądź ocieplaniu koloru.Koloryzacja Color Touch'em w przeciwieństwie do farb zawierających amoniak, nie niszczy włosów, a wręcz przeciwnie: dzięki temu, że zawiera naturalny wosk oraz keratyna sprawiają, że włosy są mocniejsze. bardziej odżywione i przygotowane na żywy, długotrwały rezultat kolorystyczny.

Formuła Color Touch ma za zadanie wyrównać strukturę włosów i pozwolić im na lepszą przyczepność pigmentów, które odbijają światło. Twoje włosy zyskują blask i intensywny kolor. Rezultat: do 50% bardziej żywy i równomierny kolor oraz połysk o 50% w porównaniu do naturalnych włosów.


 Gwarantowany rezultat kolorystyczny - bez niespodzianek.

KIEDY STOSOWAĆ COLOR TOUCH?

 • kiedy chcemy dodać intensywności i głębi naszemu naturalnemu kolorowi włosów,
 • kiedy chcemy odrobinę stonować nasz naturalny blond i włosy wcześniej rozjaśnione,
 • kiedy chcemy dodać żywe i modne odcienie naszym włosom,
 • kiedy chcemy równomiernie pokryć wypłowiały już kolor włosów od nasady aż po same końce,
 • kiedy chcemy przykryć niechcianą siwiznę do 50% (dot. włosów naturalnie siwych).


  Stosowałyście/Stosowaliście już Color Touch? Jakie są Wasze opinie?


  Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

  Brak komentarzy:

  Prześlij komentarz