wtorek, 6 grudnia 2016

Mój Husion - opinia Łukasza

Dziś są Mikołajki i właśnie z tej okazji Łukasz postanowił zrobić sobie prezent (choć zrobił go sobie już nieco wcześniej)!
Trochę z przymusu, bo jego stare wysłużone nożyczki dały mu po prostu kosza z dnia na dzień...
I tym oto sposobem stał się szczęśliwy posiadaczem zupełnie nowiutkich japońskich nożyczek Husion!
Jest to jedna z lepszych firm produkujących nożyczki dla fryzjerów. Joanna Zaremba-Wanczura (Mistrzyni Świata we fryzjerstwie) oraz Maria Korzeniowska (Mistrzyni Świata we fryzjerstwie Artystycznym) własnymi nazwiskami podpisują się pod jakością nożyczek marki Husion. Co więcej obie we współpracy z Husion stworzyły swoje autorskie linie nożyczek!

Firma istnieje na rynku ponad 30 lat, zatem ma gigantyczne doświadczenie w tworzeniu nożyczek dla swoich klientów. Obecnie możemy zamówić spersonalizowane nożyczki, aby były jak najbardziej zgodne z naszym charakterem: sami wybierając model możemy dobrać odpowiednie dla nas złącze, uchwyt oraz rodzaj ostrza.

Od samego początku Husion kładzie nacisk na wysoką jakość pod każdym względem swoich produktów, dlatego otrzymujemy pięknie ale i diabelnie ostre arcydzieła do pracy!

Co istotne - Husion produkuje również nożyczki dla osób leworęcznych!

Husion to także pionier epoki Silver Nano Technology. Ostrza nożyczek wykonane są na diamencie przy zastosowaniu unikalnej technologii. Materiałem podstawowym jest japońska stal szlachetna.


Poniżej modele Łukasza (bo oczywiście poszalał bardzo i zamówił degażówki i nożyczki!)

Najpierw DEGAŻÓWKI:


I teraz wisienka na torcie czyli nożyczki z podwójnym ostrzem KIADO:Nie muszę chyba już dodawać, że mimo iż ma je od ok. 3 tygodni, to wciąż się nimi zachwyca i nieustannie mi nawija, jak to mu się świetnie nimi pracuje a i włosy zupełnie inaczej się układają... Można powiedzieć, że nożyczki same pracują ;)

P.S. Całe szczęście, że z nimi nie śpi!

Nie wiesz jakie nożyczki wybrać, stawiając pierwsze kroki we fryzjerstwie? SPRAWDŹ ➡ tutaj.Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz