piątek, 18 listopada 2016

Rodzaje Fryzjerów

Dziś nieco na wesoło ;) Kiedy nie mamy jeszcze swojego ulubionego fryzjera, tego jednego, zaufanego, któremu powierzylibyśmy najskrytsze tajemnice ze swojego życia, to tak dreptamy od salonu do salonu i możemy natrafić na różne rodzaje fryzjerów!

My dla Was mamy dziś aż 10 rodzajów fryzjerów, jakich na swojej drodze spotkaliśmy ;)

Poznajmy ich bliżej:

  • Fryzjer CELEBRYTA - To najjaśniejsza gwiazda salonu. On ma zawsze czas na rozmowę o sobie, na wspólne selfie i hashtag z nazwiskiem na insta, na przejrzenie się, czy aby dobrze mu się włos układa, a koszulka nigdzie nie pobrudziła. W końcu to najważniejsza persona i ozdoba tego salonu! 
  • Fryzjer UNIŻONY - "Klyent nas Pan" mówi tak: to co dziś robimy? Co sobie Klient życzy, to zrobię. Nie ma Klyent pomysłu, hmm, to chyba Klyent dobrze wygląda i nie trzeba nic zmieniać ;)
  • Fryzjer EKOLOG - Naturalnie bardzo naturalny typ. Opowie Ci o naturalnych składnikach kosmetyków, bo on używa tylko naturalnych z natury kosmetyków. Zaproponuje naturalny odcień Twoim włosom. Sam ubiera się w naturalne i przyjazne środowisku oraz skórze materiały i nieustannie słucha naturalnych klimatów natury...
  • Fryzjer BEZCENNY - "Nie stać Cię na mnie!". Doskonale zna swoją cenę i nie spuści z niej choćby się paliło i waliło! Nie po to się tyle uczył, jeździł na kursy do najlepszych światowych akademii, by teraz strzyc Ci grzywkę za marne 20 zł.
  • Fryzjer FREELANCER - Ten typ pracuje wszędzie i zawsze sam. Dojedzie do Klienta, zaprosi Klienta do siebie a nawet obsłuży go gdzieś po drodze. 
  • Fryzjer JA WIEM! - On wie w czym Ci będzie dobrze i jaką fryzurę powinnaś mieć! Co z tego, że nie pasuje ona do charakteru Twojej pracy ani tym bardziej nie zakrywa a odsłania wszelkie mankamenty! To teraz modne i będziesz właśnie tak wyglądać! A jak nie modne, to właśnie mam taką wizje na Ciebie i już ;)
  • Fryzjer UZALEŻNIONY - On wszędzie widzi włosy... Włosy mu się śnią po nocach! Chce strzyc ludzi po drodze, w tramwajach, na imprezach... Zaczepia ludzi, mówi im o ich włosach, co by z nimi zrobił, jakby je strzygł, mył, kolorował...
  • Fryzjer LUZAK - On ma czas. Spokojnie, zdąży przyjechać do pracy, zdąży obsłużyć Klienta, zdąży wypić kawę, zjeść ciastko... On ma zawsze czas na wszystko, a że czasem się nie wyrabia? Nie ważne, bo ma czas ;)  
  • Fryzjer STANDARD - To co zawsze? Tak jak zawsze? Ten kolor co zawsze? Czyli standard, zero innowacji, zero pomysłów. Ma opanowane na blachę 3 strzyżenia, 4 upięcia i 2 kolory ;) Generalnie korzystając z jego usług możesz być pewna, że Twój image z czasem pozostanie taki sam :P
  • Fryzjer MYSZKA - To typ cichy, niepewny siebie. Nie wie czy zawód fryzjera to spełnienie jego marzeń. Nie wie, co Ci zaproponować. Nie bardzo wie czy w ogóle powinien cokolwiek robić a już czy powinien brać do ręki nożyczki..

A Wy z jakimi fryzjerami mieliście do czynienia?
A może znacie jeszcze inne odmiany? ;)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

2 komentarze: