sobota, 5 września 2015

Tonowanie włosów po lecie

Najcieplejsze lato podobno za nami... I choć klimat nam się ociepla, to w Polsce wciąż możemy obserwować występowanie 4 pór roku :P

W te wakacje mogliśmy się poczuć w Polsce jak w gorącej Grecji czy Hiszpanii! Tak ostre słońce ma niestety swoje minusy i te z Was, które go nadużywały, mogą obecnie mieć mniejsze lub większe kłopoty z kolorem jak i jakością swoich włosów.

Co zrobić, aby po lecie je odświeżyć, a przy tym nie niszczyć?

Proponuję TONOWANIE :)Czym jest tonowanie?


Przede wszystkim to ratunek dla wypłowiałych przez słońce włosy, które zyskają ponowny blask i zdrowy wygląd!

Jeśli masz włosy blond wpadający w żółty odcień albo wręcz odwrotnie: czarne czy ciemne z czerwonymi prześwitami, a nie chcesz pełnej koloryzacji tonowanie będzie idealnym rozwiązaniem.

Tonowanie włosów polega na dobraniu kolorów farb bez parabenów i amoniaku o bardzo delikatnym oksydancie zbliżonych do koloru naszych włosów, ale o chłodniejszym lub cieplejszym odcieniu.
Przed tonowaniem Twój fryzjer musi oczyścić Twoje włosy szamponem z serii "głębokie oczyszczanie" z pH ok. 5.5.

Taki zabieg odświeża nasz naturalny kolor, przywraca włosom połysk, nadaje delikatną poświatę. Twój kolor w zasadzie nie ulega diametralnym zmianom, jest jedynie odświeżony a włosy dzięki zawartych w preparatach tonujących składnikach odżywczych i regenerujących stają się błyszczące i zdrowsze.

Jest to zatem doskonały patent na jednoczesne poprawienie kondycji włosów oraz ich wyglądu zewnętrznego!


Jak długo utrzymuje się tonowanie na włosach?


Tonowanie to delikatna, prawie niewidoczna zmiana koloru, gdzie praktycznie nie widać odrostów i nie ma potrzeby uzupełniania koloru co miesiąc lub częściej (zależne od tempa rośnięcia włosa).

Realnie "nowy kolor" trzyma się do 2 miesięcy i choć jest nieznacznie wypłukiwany z każdym myciem włosów, to proces ten nie jest specjalnie zauważalny, jeśli chodzi o sam kolor.

Odpowiednia codzienna pielęgnacja, która i tak jest nam niezbędna po lecie, pozwoli cieszyć się efektem tonowania własnie do ok 2 miesięcy.Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

3 komentarze:

  1. Moze warto się nad tym zastanowić. Chociaż ja lubię jak mam wyjaśnione przez słońce włosy

    OdpowiedzUsuń
  2. Moze warto się nad tym zastanowić. Chociaż ja lubię jak mam wyjaśnione przez słońce włosy

    OdpowiedzUsuń