sobota, 19 września 2015

Dyeblox - ochrona podczas farbowania!Nie ma się co oszukiwać - koloryzacja włosów to dość brudna sprawa... Dlatego fryzjer nosi rękawiczki i fartuch go chroniący przed poplamieniem a Ty jako Klient masz na sobie pelerynkę, aby Twoje ubranie pozostało czyste.

No fajnie, ale co ze skórą przy włosach? Jak zapobiegać koloryzacji skóry i szorowaniu jej?

Oczywiście żaden fryzjer umyślnie nie "pomaluje" skóry, a obecne farby na rynku są już na tyle wysokiej jakości, że raczej nie ma kłopotu z ich zmyciem. Jeżeli jednak chcemy mieć 100% pewności, że włosy do samej nasady będą miały piękny kolor, a skóra wokół pozostanie czysta - warto zapytać o DYEBLOX!

CO TO JEST DYEBLOX?


To preparat działający na zasadzie maski typu peel-off tworzący lekki film na skórze przy włosach i chroniący skórę przed koloryzacją. Po skończonej koloryzacji wystarczy go oderwać z taką samą łatwością, z jaką właśnie zrywamy maski ;)

Co więcej - DYEBOLX nie tylko wygląda jak maska, ale w zasadzie nią jest, biorąc pod uwagę składniki w nim zawarte!CO ZAWIERA DYEBLOX?


  • ekstrakt z bambusa, który spłyca zmarszczki, przywraca jasność skórze i jej młodzieńczy wygląd, zwęża pory,
  • słodka pomarańcza, grejpfrut oraz olejek miętowy nawilżają skórę.
Naturalnie zmielone składniki nie tylko chronią skórę, ale i działają leczniczo.  
DYEBLOX to:


  • ochrona skóry linii włosów,
  • łagodzi podrażnienia chemiczne skóry
  • dodatkowa ochrona przed zacięciami
  • chroni przed przypadkowymi oparzeniami podczas prostowania lub kręcenia włosów


Reasumując DYEBLOX to produkt polecany fryzjerom i stylistom, aby ich Klienci i Pacjenci wychodzili zawsze czyści i zadowoleni z usługi. Wszyscy jesteśmy ludźmi i czasem zdarzają nam się błędy, a skoro jest na rynku produkt, który ułatwia nam pracę i uszczęśliwia Klientów - to czego można chcieć więcej ;)Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz