sobota, 26 września 2015

A może kolorowe refleksy...

Jeśli lubisz AWANGARDĘ, ale asymetryczne fryzury nie do końca pasują do Ciebie, a szalone stylizacje są zbyt ciężkie do ułożenia bądź nie masz dla nich czasu, to właśnie nadszedł właściwy czas na zmianę koloru włosów na bardziej szalony!


Do każdego koloru włosów można dopasować kolorowe refleksy nie zależnie od tego czy Twoje włosy są kręcone, proste, ciemne czy jasne.

Kręconym włosom  taki refleks dodaje "żywiołowości" i dodatkowo mieni włos oraz je podkreśla podkreśla.

Prostym włosom można wykonać pasma kolorów, które w stylu ombre bądź sombre idealnie podkreślają charakter i pasują nawet do eleganckiego stylu.

Włosom ciemnym w zimnym odcieniu pasują amaranty, fiolety, odcienie niebieskiego.Włosy ciemne w odcieniu ciepłym idealnie komponują się z miedzią, czerwienia i ich pochodnymi.


Włosom jasnym w odcieniu zimnym idealnie pasują pastele z całej gamy kolorów.


Włosy jasne w odcieniu ciepłym można łączyć z pastelami i bardziej intensywnymi kolorami.Pastele mają swoje plusy i minusy.

Wielki minusem jest to, że szybko tracą intensywność a w rezultacie zmywają się do "zera", za to  wielkim plusem jest to, że można łatwo i szybko odświeżyć kolor.

Poza tym to opcja dla tych niezdecydowanych, co nie do końca jeszcze są przekonani czy taka awangarda we włosach przyjmie się w ich otoczeniu.

Neonowe kolory utrzymują się znacznie dłużej na włosach, a co za tym idzie znacznie trudniej jest je później zdekoloryzować, np.odcienie czerwoni.

Podsumowując nie zależnie od wariantu, fajnie i dobrze jest zmieniać swoją fryzurę choćby takimi detalami jak kolorowe refleksy. W ciągu jednego dnia możemy zmienić swój dotychczasowy styl i podkreślić naszą osobowość.

Kolorowe refleksy są w modzie od lat 90 i od pewnego czasu powróciły na nasze ulice w sposób bardziej lub mniej krzykliwy. Każdy może dobrać coś dla siebie ;)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz