sobota, 25 lipca 2015

Akcesoria do włosów - lato 2015

Mamy lato, raz cieplejsze, raz chłodniejsze, ale to wciąż lato, kiedy śniegu raczej nie ma i raczej czapek nie nosimy ;) No chyba, że kapelusze przeciwsłoneczne...

Nasze rodzime blogerki lansują modę na kwiaty we włosach:


MACADEMIAN GIRL: "Bo każda wariatka ma we włosach kwiatka..."


Najbardziej kolorowa modowa blogerka z Polski, która nie poddaje się jesiennym chandrom i na przekór szarzyźnie, promuje kolor w swoich stylizacjach.

Tutaj prezentuje ślicznego kwiatka przypiętego do upięcia na boku, który dodaje jej dziewczęcego uroku. Jesteśmy pod wrażeniem!

MAFFASHION: Kwiaty we włosach na Wireless Festival w Londynie

Hippi styl na Wireless Festival prezentuje Julka - polska, ale i międzynarodowa blogerka modowa. Taki akcent w formie wianku nadaje łagodności i lekkości. Maff wygląda świeżo i bardzo delikatnie.

ANIA Z FASHIONABLE.COM.PL: maleńkie kwiatki we włosach


Ania prowadzi bloga z mężem. Często prezentuje wpisy dotyczące mody. Tutaj widzimy niewielki akcent kwiatowy w formie spinki czy gumki do włosów. Taki mały akcent, a taki duży efekt! Anię często możemy zobaczyć we włosach lekko upiętych, rozpuszczonych, prostych i kręconych, co możecie sami zobaczyć na blogu.

A co jeszcze możemy latem nosić we włosach?

Oto kilka inspiracji:

Lato 2015 to czas na kwiaty, opaski, przepaski, chusty do włosów czesanych wiatrem, lekko falowanych, puszczonych wzdłuż swobodnie lub lekko związanych. Romantyczny look. Idealny dla osób nielubiących misternie układać fryzury lub po prostu włosy są lekko puszące i trudne do samodzielnego ujarzmienia.

Akcesoria modne w tym sezonie praktycznie będą pasowały na każdą okazję: zarówno na przyjęcie na plaży, wyjście do miasta, wypad ze znajomymi na clubbing lub za miasto! Możemy je również dostosować do pracy w biurze - nie dajmy się sztywnym zasadom - pozwólmy sobie na odrobinę luzu, w końcu wszyscy jesteśmy takimi samymi ludźmi ;)

A co Wy lubicie nosić we włosach latem?

Podzielcie się swoimi pomysłami w komentarzach :)


Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz