wtorek, 21 czerwca 2016

Jakość, ekskluzywność i elegancja

Wizerunek faceta składa się z kilku elementów, na które zwracają uwagę kobiety, a także inni mężczyźni. 


Zazwyczaj są to mikroelementy takie jak: fryzura, dopasowane ubrania, a także wygląd dłoni i twarzy. Oczywiście to są podstawowe elementy. Wielkim znaczeniem jest biżuteria.
Jedną z takich rzeczy jest właśnie męski zegarek.

Jest to rodzaj biżuterii, który nie dość, że pomaga nam być punktualnym, to także ma wielkie znaczenie co do określenia nas jakimi ludźmi jesteśmy.


Firmy takie jak Ulysse Nardin to manufaktura produkująca arcydzieła. Zegarki przechodzą długą drogę do tego, aby móc włożyć je na nadgarstek. Produkowane są w bardzo staranny sposób i każda część jest przejrzana bardzo dokładnie.


Manufaktura Ulysse Nardin powstała w Szwajcarii 1846 w Le Locle. Jest czołowym producentem chronometrów morskich i zdobywa wiele prestiżowych nagród. 
Do najbardziej znanych zegarmistrzowskich kolekcji należy zaprezentowana przez firmę Trylogia czasu, poświęcona takim postaciom jak Galileusz, Mikołaj Kopernik i Johannes Kepler. 

Do ich osiągnięć zalicza się również takie rozwiązania jak zastosowany w zegarku Jaquemart pierwszy na świecie repetier minutowy z automatycznym naciągiem, czy te zastosowane w zegarku Freak z 2001 roku. 

Mimo niewielkiej produkcji i znacznych cen uzyskiwanych za najdroższe modele przez Ulysse Nardin, firma oferuje również zegarki dla szerszego grona odbiorców, zastępując jednak inne metale szlachetne najczęściej stalą.

ulysse nardin freak

Czas, jedna z najcenniejszych zasobów, który na co dzień doceniam i jest moim ograniczeniem a zarazem wyznacznikiem do tego, aby osiągać cel.


Fantastycznie prezentuje się nie tylko na nadgarstku, ale także w lambo.CZAS dziś!!!


Przez wiele osób znienawidzony, gdyż to wyznacznik  pracy i życia. Uważam, że dziś źle jest wykorzystywany i nie cieszący ludzi. W końcu czas przemija - a kto by się cieszył nim jak spędzamy większość czasu poza domem?

Oczywiście pokazałem na wstępie minusy czasu, ale czas ma także wiele zalet .Wielką zaletą jest to, że dzięki przemijającym sekundą widzimy progres w naszym życiu.

Ja widzę duży rozwój w mojej rodzinie, a przede wszystkim w dziecku. Ona robi codziennie coś nowego i jest to fantastyczne! Tylko szkoda, że tak często omijają nas te wspaniałe momenty, bo jesteśmy zbyt zajęci pracą, bez której po prostu nie da się dziś funkcjonować.

A jak Wy wykorzystujecie swój czas?

Zapraszamy też na nas FANPAGE oraz konto na INSTAGRAMIE!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz